O firmie

Firma PROWELD powstała w 2008 roku. Nasz zespół tworzą inżynierowie spawalnictwa z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży, dysponujący teoretyczną i praktyczną wiedzą na temat oferowanych rozwiązań. Nasi pracownicy regularnie uczestniczą w szkoleniach, organizowanych przez producentów urządzeń i materiałów spawalniczych.

o-firmie-1.jpg

Profesjonalizm
Asortyment PROWELD obejmuje wszystko, co potrzebne do efektywnego spawania. Współpracujemy z wiodącymi markami rynku spawalniczego, m.in. Kemppi, Lincoln, Tiger, Spartus, Esab, Oerlikon, Hyperthem, Kjellberg, Fronius, Abicor Binzel, TBI, Gce i innymi. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, wspierając go w wyborze odpowiednich maszyn i materiałów do spawania.

o-firmie-2.jpg

Kompleksowość
Nasi Klienci mogą zawsze liczyć na profesjonalną, kompleksową obsługę. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń, w którym zatrudniamy doskonale wyszkolonych serwisantów. Dysponujemy własną flotą transportową, którą dowozimy zamówiony towar do Klienta. Aby zapewnić niskie koszty dostaw dla małogabarytowych zamówień, podpisaliśmy umowy z firmami kurierskimi.

o-firmie-3.jpg